Close
Ohlédnutí za prvním turnajem O Pohár Rytíře Vítka

Ohlédnutí za prvním turnajem O Pohár Rytíře Vítka

Děkujeme všem hráčům, trenérům a rodičům či prarodičům, kteří se za námi přijeli podívat na první turnaj ze série turnajů O Pohár Rytíře Vítka, který se konal v sobotu 12. ledna u nás na Rideře. Turnaje se zúčastnili nejen děti z Ostravy, ale například taky z Českého Těšína, Karviné, Přerova, Orlové, Plesné a tří ostravských oddílů, a to ze Sport Klub Metalurg, Badmintonový Klub Ostrava a samozřejmě i děti od nás z B.O.CHANCE.
Před osmou přijeli již první nedočkavci z Českého Těšína. A už to začalo fičet. Postupně se začaly sjíždět i ostatní kluby a dětí pořád přibývalo a přibývalo, až nakonec před devátou jsme čekali už jen na poslední ospalce.
Všechny děti svedly neuvěřitelný boj. Zápasili o každý míč až do konce, kdy některé z nich čekalo sladké vítězství ve formě medaile, diplomu a ceny, které jistě nebudou jen tak ležet doma, ale použijí je na svých trénincích.
Každý hráč, který se zúčastnil, získal body do našeho celoročního žebříčku, kde se mu budou po každém turnaji načítávat, a na konci kalendářního roku bude velké vyhlášení, kde hráči s nejvíce body získají opravdu skvělé ceny. Takže nezapomínejte k nám pravidelně jezdit, každý bod se počítá.
Cenu za nejmladšího účastníka získal hráč z našeho oddílu Ondra Matuš, který obsadil neuvěřitelné druhé místo v kategorii U9.
Ještě jednou všem hráčům i trenérům děkujeme a badmintonu zdar!

Andrea

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BADMINTONOVÝ ODDÍL CHANCE & Ridera Sport team, z.s.